• اخبار

تاکید بر معرفی سرمایه های فرهنگی شهرستان ملارد

تاکید بر معرفی سرمایه های فرهنگی شهرستان ملارد
در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد بر معرفی سرمایه های فرهنگی شهرستان ملارد تاکید شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه این شهرستان و با حضور خطیبی فرماندار و سایر اعضای این شورا در کتابخانه شهید سلیمی شهر ملارد برگزار گردید برمعرفی سرمایه های فرهنگی این شهرستان و ایجاد نشاط و امید در بین جامعه تأکید گردید.

حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد در این جلسه ضمن گرامیداشت هفتم تیر سالروز شهادت دکتر بهشتی و هفته قوه قضاییه در سخنانی فرهنگ را همچون هوا یکی از نیازهای اصلی در جامعه برشمرد و گفت بر همین اساس همه طرح ها و برنامه هائی که در سطح شهرستان اجرا میشود باید دارای پیوست فرهنگی باشند.

وی افزود ایجاد وحدت و همدلی ، معرفی سرمایه های فرهنگی، ورزشی و نخبه در کنار معرفی و اطلاع رسانی موثر و وسیع آنها از مواردی است که باید در دستور کار اعضای این شورا و همه دستگاه های دولتی و غیر دولتی سطح شهرستان قرار گیرد.

 خطیبی فرماندار شهرستان ملارد هم در این جلسه حضور موثر اعضاء در جلسات و پیگیری مصوبات را خواستار شده و توجه به خرده فرهنگ های موجود در سطح شهرستان با هدف ایجاد هماهنگی و وحدت بین گروه های اجتماعی را مورد تآکید قرار داد. وی از حاضرین خواست پیشنهادهای خود را برای اجرا و برگزاری در هفته فرهنگ شهرستان ملارد با هدف شناساندن فرصت های فرهنگی این شهرستان مانند گویش ها ، آداب و رسوم ، ورزش های قومی محلی و فعالیت های متنوع و متعدد تشکل های مردم نهاد را به دبیرخانه این شورا ارائه نمایند.

 در ادامه این جلسه، رئیس اوژن دبیر جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد بخشی از اقدامات صورت گرفته بعلاوه برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته فرهنگ شهرستان ملارد و دهه کرامت را تشریح نمود.

گفتنی است توجه بیش از پیش به مدیریت و مهندسی فرهنگی، توجه به جوانان، ایده ها و نیازهای آنان و ایجاد نشاط اجتماعی از دیگر مواردی بود که در این جلسه پیرامون آنها بحث و بررسی صورت گرفت.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500